#FTM/USDT

#FTM/USDT
سیگنال ارز دیجیتال
خرید ارز دیجیتال از صرافی ایرانی
دوره جامع ارز دیجیتال
  • 04:03 1403-03-01
  • زمان مطالعه:1 دقیقه

#FTM قیمت در یک کانال نزولی در چارچوب 12 ساعته حرکت می کند و تا حد زیادی به آن پایبند است ما یک منطقه حمایت سبز در 0.5500 داریم که انتظار می رود به دلیل قدرت آن از آن منحرف شود ما روندی را داریم که بالاتر از میانگین متحرک 100 نگه داریم، که حمایت قوی برای صعود است برای حمایت از افزایش با یک روند صعودی قوی، مقاومت مازاد فروش بسیار قوی در اندیکاتور RSI داریم قیمت ورودی 0.7500 هدف اول 0.9797 است گل دوم 1.09 گل سوم 1.22

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید فانتوم صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد فانتوم بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال فانتوم با قیمت 1 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی FTM، قیمت فانتوم ، تحلیل فانتوم و اخبار فانتوم را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.