FXS/USDT عرضه را بشکنید یا به منطقه تقاضا برگردید؟

FXS/USDT عرضه را بشکنید یا به منطقه تقاضا برگردید؟
  • 05:11 1402-11-05
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

💎 FXS اخیراً تغییرات قابل توجهی را در بازار تجربه کرده است. یک هفته پیش، FXS پس از رسیدن به منطقه نزولی OB با رد شدید مواجه شد. 💎 سناریوی فعلی احتمال از سرگیری مجدد صعود به سمت بالا را برای آزمایش مجدد منطقه عرضه توسط FXS پیشنهاد می کند. شکست موفقیت آمیز در این مقطع می تواند یک حرکت صعودی را تحریک کند و FXS را به طور قابل توجهی به سمت بالا سوق دهد و احتمال رسیدن به منطقه مقاومت قوی مورد نظر ما را افزایش دهد. 💎 برعکس، اگر FXS نتواند شکست بخورد، و دوباره به OB نزولی مراجعه نکند، ممکن است قیمت به منطقه تقاضا عقب نشینی کند و حرکت جدیدی را آغاز کند. 💎 منطقه تقاضا اهمیت بسیار زیادی دارد، که نیاز به جهش برای تلاش های بعدی برای شکستن مناطق عرضه و نزولی OB دارد. شکست در منطقه تقاضا نشان دهنده یک چرخش نزولی برای FXS است که منجر به حرکت نزولی بالقوه و بازگشت به منطقه تقاضای قوی می شود.

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید Frax Share صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد Frax Share بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال Frax Share با قیمت 11 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی FXS، قیمت Frax Share ، تحلیل Frax Share و اخبار Frax Share را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.