FXS/USDT رو به روی منطقه عرضه. این بار خواهد شکست؟

FXS/USDT رو به روی منطقه عرضه. این بار خواهد شکست؟
  • 05:11 1402-11-17
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

💎FXS اخیراً پویایی بازار قابل توجهی را نشان داده است. در حال حاضر، با یک منطقه عرضه قابل توجه مواجه است و داده های تاریخی نشان می دهد که FXS به طور مداوم در این سطح با رد مواجه شده است. 💎 با این حال، اگر FXS بتواند با موفقیت از این منطقه عرضه عبور کند، می تواند یک حرکت صعودی ایجاد کند که منجر به یک حرکت صعودی قابل توجهی می شود و به طور بالقوه به منطقه مقاومت قوی مورد نظر ما می رسد. 💎 برعکس، اگر FXS نتواند منطقه عرضه را نقض کند، احتمال رد قیمت و در نتیجه نزول به سمت منطقه پشتیبانی یا حتی منطقه تقاضا وجود دارد. 💎 منطقه تقاضا از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا برای تسهیل تلاش دیگری برای شکستن منطقه عرضه، نیاز به بازگشت مجدد دارد. با این حال، اگر FXS نتواند موقعیت خود را در منطقه تقاضا حفظ کند، که نشان دهنده یک شکست است، این می تواند نشان دهنده یک معکوس روند نزولی باشد و FXS مسیر نزولی خود را از سر بگیرد و احتمالاً به سطوح پایین تر برسد.

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید Frax Share صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد Frax Share بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال Frax Share با قیمت 11 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی FXS، قیمت Frax Share ، تحلیل Frax Share و اخبار Frax Share را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.