حرکت صعودی FXS/USDT نسبت به تقاضا؟ 👀🚀تحلیل FXS

حرکت صعودی FXS/USDT نسبت به تقاضا؟ 👀🚀تحلیل FXS
  • 05:11 1402-11-05
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

💎 Paradisers، #FXSUSDT را به دقت زیر نظر داشته باشید، که در حال حاضر از منطقه پشتیبانی خود خبر از یک شکست صعودی بالقوه می دهد. 💎 #FraxShare روند صعودی قابل توجهی را نشان می دهد. یک پیش بینی قوی از یک حرکت صعودی از سطح تقاضای فعلی آن وجود دارد. اگر #FXS بتواند قدرت خود را بالاتر از مرز 8.288 دلار حفظ کند، می‌توانیم شاهد یک حرکت امیدوارکننده به سمت مقاومت هولناک در 12.044 دلار باشیم. 💎 اگر #FXS برای حفظ موقعیت خود در بالای سطح تقاضای 8.288 دلار با موانعی روبرو شود، ممکن است یک تغییر استراتژیک ضروری باشد. در چنین سناریویی، توجه ما به سمت یک حرکت صعودی که از سطح حمایت پایین تر در 7.529 دلار سرچشمه می گیرد، معطوف خواهد شد. 💎 نظارت بر این سطح بسیار مهم است، زیرا افت به زیر آن می‌تواند نیازمند یک تغییر استراتژیک باشد که نشان‌دهنده چالش‌های بالقوه در حفظ مسیر صعودی در بازار #FXS است. 🌴💰

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید Frax Share صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد Frax Share بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال Frax Share با قیمت 11 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی FXS، قیمت Frax Share ، تحلیل Frax Share و اخبار Frax Share را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.