فراکس سهم (FXS) رشد انفجاری

فراکس سهم (FXS) رشد انفجاری
  • 05:08 1402-08-12
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

اشتراک فراکس (FXS) FXS هنوز رشد انفجاری BTC را منعکس نکرده است. با این حال، نمودار سهم فراکس در حال حاضر در یک روند صعودی است و دارایی رشد ثابتی را تجربه می کند که با اصلاحات و عقب نشینی های گاه به گاه مشخص می شود. امروز، FXS به بالاترین سطح محلی جدید در 6.43 دلار رسید. هدف اصلی دارایی حفظ حرکت صعودی آن است. سطوح مقاومت آتی برای خریداران در 6.65 دلار و آستانه روانی 7 دلار قرار دارد. اگر BTC به تجارت در محدوده باریکی ادامه دهد، FXS به طور بالقوه می تواند در آینده قابل پیش بینی از این سطوح عبور کند. یک اصلاح مطابق با روند اولیه نیز امکان پذیر است. سفارشات خریدار در منطقه پشتیبانی 5.65-5.84 دلار و همچنین در سطوح 5.46 دلار و 5.21 دلار قرار می گیرند. این مناطق می توانند نقاط ورودی جذابی برای خریداران باشند.

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید Frax Share صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد Frax Share بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال Frax Share با قیمت 11 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی FXS، قیمت Frax Share ، تحلیل Frax Share و اخبار Frax Share را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.