هشدار شکست JUP/USDT!! حرکت صعودی برای حرکت JUP.

هشدار شکست JUP/USDT!! حرکت صعودی برای حرکت JUP.
سیگنال ارز دیجیتال
خرید ارز دیجیتال از صرافی ایرانی
دوره جامع ارز دیجیتال
  • 04:03 1403-03-04
  • زمان مطالعه:1 دقیقه

💎 بهشتیان، #JUP در واقع سکه ای است که ارزش نظارت دقیق را دارد. 💎 JUP با موفقیت از الگوی مثلث صعودی خارج شد و حرکت صعودی را برای ادامه حرکت رو به بالا نشان داد. 💎 در حال حاضر، قیمت در اطراف ناحیه حمایتی که قبلا به عنوان مقاومت در مثلث صعودی عمل می کرد، در حال تثبیت است. اگر قیمت بتواند از این حمایت جهش کند، پتانسیل حرکت صعودی بیشتر به سمت مقاومت در ناحیه 1.46 وجود دارد. 💎 شکستن این مقاومت برای JUP بسیار مهم است تا بتواند مسیر صعودی خود را حفظ کند و به طور بالقوه به منطقه مقاومت قوی هدف ما برسد. 💎 با این حال، اگر JUP نتواند از ساپورت جهش کند و حتی در زیر آن خراب شود، می‌تواند نشانه‌ای از تقلبی در الگو باشد که یک علامت منفی است. در چنین سناریویی، قیمت ممکن است برای آزمایش منطقه تقاضا در حدود 1 دلار عقب نشینی کند. 💎 منطقه تقاضا از اهمیت قابل توجهی برخوردار است زیرا نیاز به حفظ و شروع یک جهش برای بازپس گیری قیمت بالاتر از حمایت برای ادامه حرکت صعودی دارد. اگر JUP نتواند به این امر دست یابد و به زیر ناحیه تقاضا و خط روند حمایت برسد، بی اعتباری صعودی را تأیید می کند و به طور بالقوه منجر به حرکت نزولی بیشتر می شود. MyCryptoParadise موفقیت را احساس کنید🌴

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید Jupiter صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد Jupiter بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال Jupiter با قیمت 0 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی JUP، قیمت Jupiter ، تحلیل Jupiter و اخبار Jupiter را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.