LTC/USDT

LTC/USDT
سیگنال ارز دیجیتال
خرید ارز دیجیتال از صرافی ایرانی
دوره جامع ارز دیجیتال
  • 01:02 1403-02-27
  • زمان مطالعه:1 دقیقه

الگوی خفاش نزولی نوع خاصی از الگوهای هارمونیک است که در بازارهای مالی، به ویژه در معاملات تحلیل تکنیکال مشاهده می شود. این یک تغییر از الگوی گارتلی در نظر گرفته می شود و از همگرایی سطوح فیبوناچی خاص تشکیل می شود. این الگو به دلیل شباهت به بال های خفاش «خفاش» نامیده می شود. در اینجا ویژگی های اصلی الگوی خفاش نزولی آورده شده است: 1. **حرکت اولیه (X به A)**: الگو با یک حرکت قیمت قابل توجه شروع می شود که با عنوان X به A برچسب گذاری شده است. این حرکت می تواند به سمت بالا یا پایین باشد. 2. **اولین بازگردانی (A به B)**: پس از حرکت اولیه، یک اصلاح وجود دارد که با عنوان A به B مشخص شده است. این اصلاح معمولاً به سطح 0.382 یا 0.50 فیبوناچی اصلاحی پایه XA می رسد. 3. **حرکت دوم (B به C)**: پس از اصلاح، قیمت حرکت خود را در جهت حرکت اولیه با برچسب B به C از سر می گیرد. این پا معمولاً تا سطح اصلاحی فیبوناچی 0.886 XA ادامه می یابد. پا. 4. **بازگردانی نهایی (C به D)**: پس از اتمام پایه قبل از میلاد، اصلاح دیگری وجود دارد که با عنوان C به D نشان داده شده است. این اصلاح معمولاً به سطح اصلاحی فیبوناچی 0.382 در پایه BC می رسد. 5. **نقطه تکمیل (D)**: الگوی خفاش نزولی در نقطه D تکمیل می شود، جایی که اصلاح نهایی (C به D) به پایان می رسد. نقطه D معمولاً در سطح اصلاحی فیبوناچی 0.886 در پای XA شکل می‌گیرد. معامله گرانی که الگوی خفاش نزولی را می شناسند ممکن است آن را یک فرصت فروش بالقوه در نظر بگیرند. آنها ممکن است قبل از وارد شدن به پوزیشن های کوتاه به دنبال سیگنال های تأیید اضافی، مانند الگوهای کندل نزولی یا واگرایی نزولی در اندیکاتورهای حرکت باشند. مانند هر استراتژی معاملاتی، مدیریت ریسک و اندازه موقعیت مناسب هنگام معامله با الگوهای هارمونیک مانند خفاش نزولی ضروری است.

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید لایت کوین صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد لایت کوین بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال لایت کوین با قیمت 100 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی LTC، قیمت لایت کوین ، تحلیل لایت کوین و اخبار لایت کوین را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.