LTC همچنان به از دست دادن بخار صعودی ادامه می دهد

LTC همچنان به از دست دادن بخار صعودی ادامه می دهد
سیگنال ارز دیجیتال
خرید ارز دیجیتال از صرافی ایرانی
دوره جامع ارز دیجیتال
  • 01:02 1403-02-27
  • زمان مطالعه:1 دقیقه

LTC همچنان به از دست دادن بخار صعودی ادامه می دهد قیمت با یک الگوی پیچیده شکسته شد و در حال حاضر موج نزولی را تایید کرد. ممکن است موقتی باشد، اما ممکن است بیشتر به سمت هدف دوم حرکت کند. چندین بار دیده‌ایم که LTC از مشکل حجم صعودی رنج می‌برد. از سوی دیگر، بیت کوین نیز مشخص نیست و می تواند تمام بازار کریپتو را به سمت پایین بکشاند به این ترتیب ممکن است جزئیات بیشتری را در نمودار بیابید! متشکرم و موفق باشید! ❤️PS: اگر این تحلیل را برای روز معاملاتی خود مفید می‌دانید، لطفاً با لایک یا کامنت حمایت کنید

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید لایت کوین صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد لایت کوین بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال لایت کوین با قیمت 100 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی LTC، قیمت لایت کوین ، تحلیل لایت کوین و اخبار لایت کوین را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.