دلار LTC به زودی به 130 دلار خواهد رسید

دلار LTC به زودی به 130 دلار خواهد رسید
  • 01:03 1402-03-11
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

لایت کوین در شرف خروج از این مثلث سفید است. به الگوی معکوس سر و شانه ای که هفته گذشته پیش بینی کردم، قبل از شروع شکل گیری آن توجه کنید. این یک الگوی صعودی است. ما تقریباً این الگو را باطل کردیم اما بلافاصله بالا رفتیم. هدف فوری: 97 دلار بعدی: 130 دلار پس از رسیدن به هدف 1، قبل از رسیدن به 130 دلار، یک ردیابی احتمالی به 92 را در نظر بگیرید. به روز 1 ژوئن نیز توجه داشته باشید. لایت کوین به کاتالیزورهایی وابسته است که ما در بازار نزولی هستیم. دستاوردهای مبارک، آسمان

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید لایت کوین صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد لایت کوین بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال لایت کوین با قیمت 100 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی LTC، قیمت لایت کوین ، تحلیل لایت کوین و اخبار لایت کوین را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.