LTCUSD Litecoin یک بازار خرچنگ کوتاه فروش مانند بیت کوین

LTCUSD Litecoin یک بازار خرچنگ کوتاه فروش مانند بیت کوین
سیگنال ارز دیجیتال
خرید ارز دیجیتال از صرافی ایرانی
دوره جامع ارز دیجیتال
  • 02:03 1403-03-01
  • زمان مطالعه:1 دقیقه

کریپتوکارنسی دوباره در حال افزایش است، اما به احتمال زیاد به «بازار خرچنگ» ختم خواهد شد. اصطلاح"بازار خرچنگ"حالتی است که در آن قیمت دارایی به سمتی حرکت می کند بدون اینکه روندهای صعودی یا نزولی قابل توجهی داشته باشد. BTC و Litecoin هم همینطور سوگیری برای هر دو ارز نزولی است روند صعودی و رالی تله خواهند بود: افزایش قیمت ها با کاهش حجم که ناشی از اسکالپرها یا پوزرها خواهد بود... از این رالی های کوتاه مدت باید پتانسیل بالاتری برای فروش کوتاه مدت استفاده کرد. کاهش قیمت ها با حجم نزولی بالاتر... صعودی حرکات دشوار و بسیار آهسته خواهد بود. استراتژی فروش کوتاه مدت من توقف‌ها و دو نوع استراتژی معاملاتی را مشخص کرده‌ام: ریسک کمتر و پتانسیل بالاتر، اما برای رسیدن به ورودی خود به صبر زیادی نیاز دارید. نوع 2 ریسک عقب نشینی بیشتر، اما همچنین پتانسیل سود بالاتر. همچنین ورودی‌ها، توقف‌ها و اهداف سودی را که می‌توان به طور بالقوه به آن‌ها دست یافت، کاهش دادم

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید لایت کوین صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد لایت کوین بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال لایت کوین با قیمت 100 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی LTC، قیمت لایت کوین ، تحلیل لایت کوین و اخبار لایت کوین را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.