LTCUSDT

LTCUSDT
  • 01:03 1402-03-14
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

سلام دوستان عزیز *تیم Mars Signals سود بالایی برای شما آرزو می کند* این یک تحلیل بازه زمانی روزانه برای LTCUSDT.1D است ما در بازه زمانی روزانه هستیم. و اکنون قیمت بر روی ناحیه مقاومت شناور است و قیمت کمی بالاتر از منطقه مقاومت حرکت می کند. اگر قیمت بتواند بالای خط مقاومت تثبیت شود، انتظار داریم که به سمت خط مقاومت دوم ما حرکت کند. اما اگر نتواند در بالای خط مقاومت تثبیت شود، انتظار داریم به خط حمایت اول سقوط کنیم. هشدار: این فقط یک پیشنهاد است و ما سود را تضمین نمی کنیم. ما به شما توصیه می کنیم قبل از باز کردن هر موقعیتی نمودار را تجزیه و تحلیل کنید. مراقب باش

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید لایت کوین صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد لایت کوین بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال لایت کوین با قیمت 100 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی LTC، قیمت لایت کوین ، تحلیل لایت کوین و اخبار لایت کوین را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.