LTCUSDT: آماده شدن برای یک پرواز

LTCUSDT: آماده شدن برای یک پرواز
  • 01:03 1402-03-16
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

لایت کوین از ژانویه 2023 در محدوده ای گیر کرده است و در عین حال خط روند پایین تر را که از اکتبر 2022 شروع شده بود حفظ کرده است و اکنون خوشه ای از پشتیبانی برای نشستن در حین آماده شدن برای یک روند صعودی دارد. این چشم انداز صعودی تنها زمانی تایید می شود که یک شمع هفتگی در بالای خوشه مقاومت 1W MA 100/1W MA 200/مقاومت افقی بسته شود. ما می توانیم پس از این نقض به دنبال یک فرصت خرید طولانی مدت باشیم. اگر قیمت به خوشه مقاومت تسلیم شود، می‌توانیم به دنبال فرصت خرید کوتاه‌مدت باشیم و خوشه پشتیبانی (1W MA 50/حمایت مورب/حمایت افقی) را مجدداً آزمایش کنیم.

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید لایت کوین صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد لایت کوین بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال لایت کوین با قیمت 100 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی LTC، قیمت لایت کوین ، تحلیل لایت کوین و اخبار لایت کوین را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.