لونا - نگه دار!!!

لونا - نگه دار!!!
سیگنال ارز دیجیتال
خرید ارز دیجیتال از صرافی ایرانی
دوره جامع ارز دیجیتال
  • 05:09 1402-09-13
  • زمان مطالعه:1 دقیقه

دوستان عزیزم چند هفته پیش، لونا با خروج از روند نزولی در قاب هفتگی، یک سیگنال صعودی ایجاد کرد. و اخیراً لونا با یک ماروبوزو بسیار چشمگیر از جعبه حبس گریخت. صحبت در مورد این سکه سخت است. تصور می شد که مرده است، اما اکنون به نظر می رسد که احیای خود را با دو پیشرفت دیدنی آغاز کرده است. من 100 برابر هدف روی این سکه با 1% دارایی خود شرط می بندم و از این به بعد شروع به نگه داشتن آن خواهم کرد. با احترام،

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید ترا صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد ترا بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال ترا با قیمت 2 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی LUNA، قیمت ترا ، تحلیل ترا و اخبار ترا را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.