LUNAUSDT آیا از انقراض باز می گردد؟

LUNAUSDT آیا از انقراض باز می گردد؟
سیگنال ارز دیجیتال
خرید ارز دیجیتال از صرافی ایرانی
دوره جامع ارز دیجیتال
  • 05:09 1402-09-13
  • زمان مطالعه:1 دقیقه

داستان سقوط Terra (LUNAUSD) در می 2022 برای همه در فضای رمزنگاری کاملاً شناخته شده است. مدت کوتاهی پس از سقوط و پس از آخرین جهش گربه مرده در 9 سپتامبر 2022، قیمت در 14 ماه گذشته وارد الگوی کانال پایین شد. در اقدام اخیر قیمت، احتمال بازگشت فنی را می بینیم، اگرچه نه تنها امروز به بالای کانال پایین رسیده است، بلکه در شرف تشکیل اولین صلیب طلایی در تایم فریم 1 بعدی از 17 آگوست 2021 است. در نتیجه، اگر یک شمع 1 بعدی در بالای کانال پایین بسته شود و 2.500 (نزدیک به مقاومت 1) را هدف قرار دهد، صعودی خواهیم شد. یک سیگنال شکست زودهنگام صعودی را می توان در 1D MACD مشاهده کرد که در آن یک صلیب صعودی در یک خط روند پایین‌تر بالاتر ایجاد کرد. همین الگو در آخرین مرحله صعودی در کانال پایین، پس از تشکیل صلیب نزولی، به این سرعت آن را باطل نکرد. ------------------------------------------------ ----------------------------- ** لطفاً لایک کنید 👍، فالو کنید ✅، به اشتراک بگذارید 🙌 و نظر دهید ✍ اگر از این ایده لذت می برید! همچنین ایده ها و نمودارهای خود را در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید! این بهترین راه برای مرتبط نگه داشتن آن، حمایت از ما، رایگان نگه داشتن محتوای اینجا و اجازه دادن به ایده برای رسیدن به افراد زیادی است. ** ------------------------------------------------ ----------------------------- 💸💸💸💸💸💸 👇 👇 👇 👇 👇

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید ترا صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد ترا بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال ترا با قیمت 2 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی LUNA، قیمت ترا ، تحلیل ترا و اخبار ترا را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.