LUNAUSDT - در مورد LUNA چطور؟ - هدف میان مدت

LUNAUSDT - در مورد LUNA چطور؟ - هدف میان مدت
سیگنال ارز دیجیتال
خرید ارز دیجیتال از صرافی ایرانی
دوره جامع ارز دیجیتال
  • 05:09 1402-09-15
  • زمان مطالعه:2 دقیقه

سلام به همه اهالی تلویزیون، این ایده LUNA من است. همانطور که بسیاری از شما می دانید، LUNC و LUNA از سال گذشته به لحاظ تاریخی مرتبط هستند. اما این همبستگی چقدر عمیق است؟ بطور خلاصه: 1) Lunc توکن سابق Luna است که از 120 دلار به زیر 0 دلار کاهش یافته است. رابطه ای با UST (اکنون USTC)، کوین terra stablecoin وجود داشت. UST به دلیل تعویض 85 میلیون دلار آمریکا، دپیگ را از قیمت اصلی 1 دلار آغاز کرد. USDC. سپس LUNA شروع به چاپ توکن‌ها کرد تا UST را دوباره بچسباند، اما حلقه مرگ شروع شد و نهنگ‌ها شروع به کار کردند فروش بیشتر UST (بیشترین ضرر و زیان)، باعث از بین رفتن ارزش LUNA می شود. همچنین توکن های LUNA توسط دارندگان با ضرر فروخته شد. بلاک چین Terra برای اولین بار در تاریخ خود در 12 می 2022 در بلوک متوقف شد. ارتفاع 7603700 برای توقف چاپ توکن بی نهایت. همه چیز فقط در چند روز اتفاق افتاد. 2) در 28 مه 2022 یک لونا جدید (Luna2) به عنوان توکن پست هارد فورک راه اندازی شد. آیا توکن هارد فورک دیگری را به خاطر دارید؟ من به شما می گویم: ETH و ETC. من بیشتر از این نمی‌روم چون دارم تحلیل تکنیکال می‌کنم، نه بنیادی. همه اینها برای رسیدن به اصل مطلب: Lunc و Luna یک نشانه نیستند، بیشتر نمودارهای صرافی ها قیمت تاریخچه اشتباهی را نشان می دهند. بنابراین قیمت توکن LUNA2 به طور رسمی از 1 دلار شروع می شود. اکنون، ما این مرحله انباشتگی را داریم، با گوه سقوطی که لونا قبلاً شکسته است. قیمت هدف اول، اندازه گیری شده، حدود 2.5 دلار است. آیا باید آن را با اهرم بالا معامله کنید؟ پاسخ خیر است. دیروز از 1.22 دلار به زیر 0.9 دلار (بستگی به مبادله) در عرض چند دقیقه کاهش یافت. سپس، پس از مدتی تثبیت، یا شاید کمتر، هدف بعدی چیزی بین 4 تا 4.5 دلار خواهد بود. LUNC و LUNA با تاریخچه و عملکرد قیمت پیوند خورده اند. بنابراین من انتظار دارم که از اینجا سود بیشتری داشته باشد، همانطور که Lunc در هفته گذشته انجام داد. این دیدگاه من است، نه یک توصیه مالی. همیشه DYOR. تجارت فعال: اگر بازار این فرصت را به شما می دهد، شروع به جمع آوری نقطه بین 0.9 و 1.05 کنید. فروش کریسمس همچنان باز است.

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید ترا صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد ترا بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال ترا با قیمت 2 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی LUNA، قیمت ترا ، تحلیل ترا و اخبار ترا را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.