آخرین منطقه مقاومت برای ETH قبل از اینکه دوباره روند صعودی داشته باشید.

آخرین منطقه مقاومت برای ETH قبل از اینکه دوباره روند صعودی داشته باشید.
  • 01:01 1403-01-12
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

در بازه زمانی ماهانه می‌توانیم ببینیم که قیمت بدون هیچ مانعی است و از ناحیه مقاومت قوی (ماهانه کیجون سن) فراتر رفته است. دهانه chikou تقریباً بالاتر از همه موانع است، اما من فکر می کنم باید بالاتر از قیمت خود باشد (شمعدان ژاپنی آبی). قیمت فعلی ممکن است نقطه ورود خوبی باشد (به گفته من 75٪ شانس). اما برای اینکه معامله ای امن تری داشته باشیم باید منتظر باشیم تا قیمت به بالای 4868 دلار آمریکا برسد تا وارد طولانی شود.

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید اتریوم صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد اتریوم بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال اتریوم با قیمت 1,658 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی ETH، قیمت اتریوم ، تحلیل اتریوم و اخبار اتریوم را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.