LiteCoin LTC - 1055% سود در راه است

LiteCoin LTC - 1055% سود در راه است
سیگنال ارز دیجیتال
خرید ارز دیجیتال از صرافی ایرانی
دوره جامع ارز دیجیتال
  • 04:08 1401-08-06
  • زمان مطالعه:1 دقیقه

معامله را در پایین قله 7 موج نیوتن وارد کنید. از معامله حدود 640 دلار خارج شوید از 1055% سود لذت ببرید :-) **توجه** بر اساس زمان یا روز وارد معامله نشوید. فقط به قله ها و فرورفتگی های موج نیوتن بچسبید. فاصله بین پیک‌ها در امواج سینوسی هرگز تغییر نمی‌کند، اما جدول زمانی می‌تواند (مسافتی که برای طی کردن بین پیک طول می‌کشد، به دلیل رقیق‌سازی، فرکانس آهسته معاملات و غیره) چگونه امواج سینوسی پیشی گرفته و قیمت را در بازارهای معاملاتی دیکته می کنند؟ تجارت هیچ رمز و رازی نیست. پاسخ در امواج نهفته است - امواج سینوسی. هنگامی که موج نیوتن به تقاطع همانطور که در نمودار نشان داده شده است، می رسد، آنگاه می چرخد. تاریخ و ساعت رسیدن آن به تقاطع بستگی به رفتار انسان دارد. فاصله بین قله ها هرگز تغییر نمی کند، اما زمان سفر به آنها تغییر می کند. این بر اساس دفعات خرید و فروش است. (مثل باد در بادبان). هرچه باد شدیدتر باشد، مسافت سریعتر طی می شود. یک اقیانوس بزرگ را تصور کنید. از تعداد زیادی امواج بزرگ، متوسط ​​و کوچک تشکیل شده است. آن بازار معاملات است. حرکت قیمت (بالا و پایین) از خطوط این امواج سینوسی پیروی می کند. موج بزرگ بابا را موج نیوتن می نامند. همانطور که جزر و مد در شما موج می زند و موج های بزرگی می گیرید (بالا رفتن خطی، صعود سهموی)، جزر و مد بیرون می زند (واپاشی نمایی، فاز نزولی). امواج سینوسی به شما امکان می دهد حرکت قیمت را پیش بینی کنید. آیا از امواج سینوسی برای تجارت استفاده می کنید؟

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید لایت کوین صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد لایت کوین بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال لایت کوین با قیمت 100 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی LTC، قیمت لایت کوین ، تحلیل لایت کوین و اخبار لایت کوین را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.