#Litecoin صعودی Momentum Fizzling، LTC در محدوده 5 دلار به دام افتاده است

#Litecoin صعودی Momentum Fizzling، LTC در محدوده 5 دلار به دام افتاده است
  • 04:07 1401-07-28
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

عملکرد گذشته لایت کوین لایت کوین موجی است و در ساختار شکست نزولی قرار دارد. خطوط حمایت و مقاومت فوری به ترتیب 50 و 55 دلار هستند. طبق ترتیب کندل استیک در نمودار روزانه، مسیر کمترین مقاومت، حتی در کوتاه مدت، نزولی است. #تحلیل تکنیکال لایت کوین در حال حاضر، قیمت‌های LTC در حال تثبیت هستند و بالاترین قیمت را نسبت به BB پایین‌تر چاپ می‌کنند. حتی اگر این ممکن است صعودی تعبیر شود، شکست گاوها در پیروی از رد روند نزولی در اواسط هفته گذشته و حتی رد بیشتر قیمت‌های بالاتر پس از شکل‌گیری صعودی دو میله در 15 و 16 اکتبر نشان‌دهنده ضعف در روند است. این پیش‌نمایش را می‌توان با حجم معاملات نسبتاً پایین در روز معاملاتی گذشته توضیح داد، زیرا LTC پایین‌ترین سطح را همگام با کندل‌های خرس 19 اوت و 18 سپتامبر چاپ می‌کند. معامله گران تهاجمی ممکن است در هر تلاشی بالاتر اما کمتر از 55 دلار، 45 دلار را هدف قرار دهند که سطح اصلاحی فیبوناچی 78.6 درصدی محدوده تجاری ژوئن تا آگوست 2022 است. هر گونه فوران قیمت بالاتر از 55 دلار ممکن است LTC را به سمت 65 دلار یا بالاترین حد اوت در شکل گیری ادامه روند خرید سوق دهد. از #LTC چه انتظاری داریم؟ لایت کوین نزولی است و در یک شکل گیری شکست نزولی به پایین ترین حد خود می رسد و با خرس 19 آگوست همسو می شود. مگر اینکه سودهای بالاتر از 55 دلار وجود داشته باشد، هر سطح پایین تر با BB پایین تر ممکن است منجر به انحلال معامله گران شود، فشار بیشتری بر دارندگان و مجبور به انحلال بیشتر شود. به 50 دلار یا حتی 45 دلار. سطح مقاومتی که باید مراقب باشید: 55 دلار سطح پشتیبانی که باید مراقب آن باشید: 50 دلار سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توصیه سرمایه گذاری نیست. تحقیق کن

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید لایت کوین صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد لایت کوین بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال لایت کوین با قیمت 100 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی LTC، قیمت لایت کوین ، تحلیل لایت کوین و اخبار لایت کوین را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.