سیگنال طولانی برای EGLD/USDT

سیگنال طولانی برای EGLD/USDT
سیگنال ارز دیجیتال
خرید ارز دیجیتال از صرافی ایرانی
دوره جامع ارز دیجیتال
  • 05:03 1403-03-04
  • زمان مطالعه:1 دقیقه

این تحلیل تکنیکال بر اساس نمودار روزانه EGLDUSDT در صرافی Binance است. در این تحلیل، یک کانال قیمت ترسیم می‌شود و سطوح حمایت و مقاومت ارزیابی می‌شوند. تحلیل کانال قیمت: قیمت در حال حاضر در کانال قیمتی از 35.08 تا 51.38 USDT است. نقطه ورود پیشنهادی حدود 38.38 USDT است. نقاط ورود و خروج: ورودی: 38.38 USDT سود بگیرید: 51.38 USDT توقف ضرر: 35.08 USDT نتیجه: این تجزیه و تحلیل نشان می دهد که با رعایت سطوح سود و توقف ضرر مشخص شده، می توان به تجارت موفقی دست یافت. نسبت پاداش/ریسک برای این معامله تقریباً 3.72 است که نشان دهنده یک سناریوی ریسک به پاداش بسیار مطلوب است. برای مدیریت موثر ریسک، توصیه می شود به شدت از سطح توقف ضرر پیروی کنید.

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید الروند صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد الروند بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال الروند با قیمت 45 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی EGLD، قیمت الروند ، تحلیل الروند و اخبار الروند را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.