MANA/USDT برای ادامه حرکت رو به بالا به Breakout نیاز داشت!

MANA/USDT برای ادامه حرکت رو به بالا به Breakout نیاز داشت!
سیگنال ارز دیجیتال
خرید ارز دیجیتال از صرافی ایرانی
دوره جامع ارز دیجیتال
  • 05:12 1402-12-25
  • زمان مطالعه:1 دقیقه

💎 MANA در واقع با پویایی قابل توجهی در بازار ارزهای رمزپایه جای خود را نشان داده است. در حال حاضر، MANA در منطقه عرضه با مقاومت مواجه است. 💎 اگر MANA با بستن شمع روزانه تایید شده با موفقیت بالای این ناحیه شکسته شود، احتمالا می تواند حرکت رو به بالا خود را ادامه دهد و به منطقه هدف ما برسد. 💎 با این حال، اگر MANA نتواند در بالای منطقه عرضه شکسته شود، این پتانسیل وجود دارد که قیمت رد شود و به تدریج به سمت منطقه تقاضا در اطراف 0.574 حرکت کند تا یک حرکت جدید ایجاد شود. 💎 در منطقه تقاضا، بسیار مهم است که MANA قاطعانه جهش کند تا یک شکست دیگر در بالای منطقه عرضه انجام دهد. عدم حفظ حمایت می تواند نشان دهنده یک معکوس نزولی باشد که منجر به بازگشت MANA به حرکت نزولی می شود و به طور بالقوه به سطوح پایین تر می رسد.

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید دسنترالند صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد دسنترالند بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال دسنترالند با قیمت 1 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی MANA، قیمت دسنترالند ، تحلیل دسنترالند و اخبار دسنترالند را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.