نزدیک پروتکل نزدیک به منطقه پشتیبانی 💡📖

نزدیک پروتکل نزدیک به منطقه پشتیبانی 💡📖
  • 20:02 1401-02-07
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

همانطور که در تحلیل قبلی ام اشاره کردم ✔️
نزدیک پروتکل بعدی چیست؟ 💡 - نزدیک پروتکل نزدیک به منطقه پشتیبانی 💡📖
قیمت به هدف رسید و بر اساس توضیحات ما با از دست دادن خط روند شروع به دامپینگ کرد 💣🐋 و اکنون تشکیل کانال نزولی و حرکت نزولی ✔️ قیمت نزدیک به پشتیبانی کانال و منطقه پشتیبانی است، ما می توانیم سود مختصری را از اینجا مشاهده کنیم 🚀 و اگر ما پشتیبان‌ها را در اینجا از دست می‌دهیم، تصحیح بیشتری به سمت نزول خواهیم دید ❌🧨 لطفا سوال خود را بپرسید، در نظرات زیر بنویسید، من پاسخ خواهم داد.🐋

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید نییر صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد نییر بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال نییر با قیمت 2 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی NEAR، قیمت نییر ، تحلیل نییر و اخبار نییر را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.