🚀پروتکل نزدیک؛ رقیب اتریوم — تحلیل نزدیک/USdt📊

🚀پروتکل نزدیک؛ رقیب اتریوم — تحلیل نزدیک/USdt📊
  • 20:01 1401-01-29
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه

سلام جامعه کریپتو امروز به معرفی یک پروژه ارز دیجیتال با پتانسیل بالا خوش آمدید.🚀💰 🔹رتبه #18،/نوع: سکه \\ ارزش بازار: 10,593,006,633 دلار\\ ارزش بازار کاملاً رقیق شده: 15,709,080,843 دلار حداکثر عرضه: 1,000,000,000/کل عرضه: 1,000,000,000///عرضه در گردش: 674,323,771.00 نزدیک (67٪ )====> ✅ پروتکل NEAR (NEAR) چیست؟ پروتکل NEAR یک بلاک چین لایه یک است که به عنوان یک پلتفرم محاسبات ابری توسط جامعه طراحی شده است و برخی از محدودیت‌هایی را که در بلاک چین‌های رقیب ایجاد کرده است، مانند سرعت کم تراکنش، توان عملیاتی پایین و قابلیت همکاری ضعیف، حذف می‌کند. این محیط ایده آلی را برای DApps فراهم می کند و یک پلتفرم توسعه دهنده و کاربرپسند ایجاد می کند. به عنوان مثال، NEAR برخلاف آدرس‌های کیف پول رمزنگاری رایج در اتریوم، از نام‌های حساب قابل خواندن توسط انسان استفاده می‌کند. NEAR همچنین راه‌حل‌های منحصربه‌فردی را برای مشکلات مقیاس‌بندی معرفی می‌کند و مکانیزم اجماع خاص خود را به نام «Doomslug» دارد. near.org-Coinarketcap ------------------------------------------------ ------------------------------------------------ --------------- 📊فنی همانطور که در بازه زمانی WEEKLY برای NEAR/USDT مشاهده می کنید، از اکتبر 2020 در حال پیشرفت در کانال صعودی بوده است و موفق به ثبت یک ATH در حدود 20.60 دلار شده است و اخیراً پس از 6 کندل هفتگی، سعی کرد به High قبلی حمله کند اما موفق نشد. موفق نیستم و با منطقه مقاومت (پیوت) مبارزه می کنم. کندل گذشته یک حرامی نزولی بود و اخیراً یک شمع دوجی چاپ کرده است که نشان دهنده عدم اطمینان بین خریدار و فروشنده است، بنابراین امروزه اگر نتواند از ناحیه محوری فعلی بالاتر برود و در ناحیه پشتیبانی پایین تر کاهش یابد، قیمت می تواند کاهش یابد. و در آنجا خریدار می‌تواند دوباره آن را پشتیبانی کند، اما در صورت از دست دادن آن منطقه می‌تواند بیشتر روی ساپورت پایین یا خط روند پایین کانال سقوط کند. اما در غیر این صورت، اگر بتواند از ناحیه محوری سبقت بگیرد، می تواند بیشتر افزایش یابد و حتی در کوتاه مدت باند بالای کانال را لمس کند. 🛑سطح مقاومت: 15.77-16.87 دلار/خط روند صعودی ❇️سطوح پشتیبانی: $10.22-11.45///$5.44-6.13//2.5-3.3///خط روند صعودی ------------------------------------------------ ------------------------------------------------ ---------------- 👉این تحلیل نظر شخصی من است، نه یک توصیه مالی، پس خودتان تحقیق کنید. 💜 اگر طرفدار تجزیه و تحلیل های من هستید لطفا من را دنبال کنید و بزرگواری کنید 👍 یا نظر بدهید 🗯

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید نییر صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد نییر بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال نییر با قیمت 2 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی NEAR، قیمت نییر ، تحلیل نییر و اخبار نییر را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.