نزدیک/دلار آمریکا

نزدیک/دلار آمریکا
  • 20:01 1401-01-28
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

سلام دوباره، من سعی می کنم اغلب پست بگذارم، بنابراین اگر می توانید دنبال کنید و لایک کنید، برای من بسیار مهم است. همانطور که می بینید، قیمت در یک مثلث گسترده بین سطوح حمایت و مقاومت هفتگی قرار دارد و در حرکت خود یک الگوی هارمونیک تشکیل داده است با توجه به اینکه قیمت قدرت عبور از سقف الگوی مثلث را ندارد، سطوح ممکن برای تکمیل هارمونیک و تشکیل یک نقطه D در نمودار را مشخص کردم. خوشحال میشم نظرتون رو بگید

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید نییر صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد نییر بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال نییر با قیمت 2 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی NEAR، قیمت نییر ، تحلیل نییر و اخبار نییر را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.