NEAR/USDT در آستانه یک رالی صعودی است | تحلیل نزدیک

NEAR/USDT در آستانه یک رالی صعودی است | تحلیل نزدیک
  • 02:05 1402-05-20
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

💎 NEARUSDT در آستانه رهایی از کانال نزولی خود است که نشان دهنده یک صعود بالقوه صعودی است. 💎 در کنار این شکست احتمالی، یک کراس اوور قریب الوقوع با 50 EMA وجود دارد. اگر قیمت بالاتر از میانگین متحرک نمایی (EMA) باقی بماند، می‌تواند راه را برای یک معامله سودمند هموار کند. 💎 NEAR برای آزمایش مجدد به منطقه عقب نشینی نزدیک می شود. اگر این حمایت از بین برود، روند نزولی ممکن است ادامه یابد. 💎 در قلمرو همیشه در حال تحول کریپتو، به روز بودن و انعطاف پذیری بسیار مهم است. مراقب بینش های بیشتر باشید و از سفر تجاری خود لذت ببرید.

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید نییر صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد نییر بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال نییر با قیمت 2 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی NEAR، قیمت نییر ، تحلیل نییر و اخبار نییر را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.