پروتکل NEARUSDT 1D Near، امکان افزایش x3 برای 3 ماه وجود دارد؟

پروتکل NEARUSDT 1D Near، امکان افزایش x3 برای 3 ماه وجود دارد؟
  • 20:01 1401-01-30
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

امروز، تحلیل و تجارت احتمالی میان مدت جفت Nearusdt را در اختیار شما قرار می دهیم در چند وقت اخیر اخبار زیادی پیرامون پروتکل Near منتشر شده است که برخی رسمی و برخی در حد شایعه یا حدس و گمان هستند. اما ما در اینجا برای این کار نیستیم، ما آنچه را در نمودار می بینیم به متن ترجمه می کنیم. در نمودار شاهد افزایش گردش مالی هستیم که به معنای علاقه و مبارزه خریداران و فروشندگان در سطوح کلیدی است. به طور کلی، امروز، Near از نظر حجم معاملات در سراسر کریپت در بین 10 برتر قرار دارد، که نتیجه ای شایسته برای ارائه یک تجارت میان مدت است. ما یک منطقه تدارکاتی 14.10-14.80 دلاری را برای خود تنظیم کردیم. حداقل امشب 14.70 دلار بود. در حال حاضر - هنوز احتمال کاهش قیمت در منطقه مورد نظر وجود دارد. ثابت کردن قیمت NEARUSD بالای 16.30 دلار به این معنی است که حرکت قیمت آغاز شده است. همانطور که از تاریخچه معاملات در محدوده 13 دلاری در سطح آینه ای قابل معامله است که زمانی بطور ماهرانه به تناوب نقش حمایت و مقاومت را ایفا می کرد. بنابراین منطقی است که استاپ را زیر 13 دلار قرار دهید. در این معامله شاهد سه برداشت منطقی هستیم و هر فردی می‌تواند یک معامله راحت را برای خود انتخاب کند. به طور خلاصه، داده های اولیه زیر را برای تجارت به دست می آوریم: منطقه ورودی به طولانی - $14.10-14.80 توقف - 12.99 دلار TP1 - 20.60 دلار TP2 - 28.60 دلار TP3 - 41.40-42.00 دلار _________________________________ از سال 2016، ما بازار ارزهای دیجیتال را تجزیه و تحلیل و معامله می کنیم. ما دانش، حالات تجاری و تجربه خود را به ایده تبدیل می کنیم. هر"لایک در زیر ایده"سطح شادی ما را 0.05٪ افزایش می دهد. اگر ما به شما کمک می کنیم آرام تر و ثروتمندتر باشید - به ما کمک کنید تا شادتر باشیم :)

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید نییر صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد نییر بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال نییر با قیمت 2 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی NEAR، قیمت نییر ، تحلیل نییر و اخبار نییر را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.