NEARUSDT می خواهد شکست؟

NEARUSDT می خواهد شکست؟
سیگنال ارز دیجیتال
خرید ارز دیجیتال از صرافی ایرانی
دوره جامع ارز دیجیتال
  • 02:01 1402-01-20
  • زمان مطالعه:1 دقیقه

NEARUSDT یک الگوی نمودار پایین گرد تشکیل داده است، که یک سیگنال فنی صعودی است که نشان دهنده یک معکوس بالقوه در روند قیمت است. این الگو با کاهش تدریجی قیمت و به دنبال آن شکل گیری کف گرد و سپس افزایش تدریجی قیمت مشخص می شود. در حال حاضر، در بازه زمانی 4 ساعته، قیمت NEARUSDT در حال آزمایش یک سطح مقاومتی است که یک نقطه قیمت مهم است که بازار در گذشته برای عبور از آن مشکل داشته است. اگر قیمت موفق به شکستن بالاتر از این سطح مقاومت شود، می تواند یک حرکت صعودی قابل توجهی را نشان دهد و یک موقعیت طولانی بالقوه را نشان دهد. طبق قوانین پلانکتون، شکست بالاتر از سطح مقاومت، نشانه قوی از یک موقعیت طولانی بالقوه است. بنابراین، اگر قیمت NEARUSDT از این سطح مقاومت شکسته شود، معامله گران ممکن است به باز کردن یک موقعیت خرید فکر کنند. ––––– میگو را دنبال کنید🦐 یادت باشه. 🟣 ساختار بنفش -> ساختار ماهانه . 🔴 ساختار قرمز -> ساختار هفتگی. 🔵 ساختار آبی -> ساختار روزانه. ساختار زرد -> ساختار 4 ساعت. ⚫️ ساختار سیاه -> <=ساختار 1h. میگو را دنبال کنید🦐

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید نییر صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد نییر بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال نییر با قیمت 2 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی NEAR، قیمت نییر ، تحلیل نییر و اخبار نییر را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.