حرکت صعودی بالقوه

حرکت صعودی بالقوه
  • 02:03 1402-03-10
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

در غیاب واکنش مخرب به سطح 0.021، افزایش قیمت این پتانسیل را دارد که مسیر صعودی خود را گسترش دهد و محدوده 0.022 تا 0.023 دلار را هدف قرار دهد. برعکس، در صورت تحقق یک واکنش نامطلوب، رکود قیمت ممکن است دوام بیاورد و حمایت را در محدوده 0.0176 تا 0.0180 دلار پیدا کند. شایان ذکر است که سطح شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر در 58 قرار دارد که نشان دهنده حرکت نسبتا مثبت بازار است. این نشان می دهد که دارایی مورد بحث در حال حاضر در حالت تعادل است، نه بیش از حد خرید شده و نه بیش از حد فروخته شده است، بنابراین فرصت های بالقوه ای را برای حرکت بیشتر ارائه می دهد.

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید وی چین صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد وی چین بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال وی چین با قیمت 0 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی VET، قیمت وی چین ، تحلیل وی چین و اخبار وی چین را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.