تجزیه و تحلیل RSR

تجزیه و تحلیل RSR
  • 06:07 1401-07-11
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

بیایید نگاهی به افزایش #RSR بیندازیم RSR نماد اصلی پلتفرم پروتکل رزرو است که در سال 2019 راه اندازی شد. هدف بلندمدت پروتکل ایجاد یک ارز جهانی غیرمتمرکز پایدار است که از تورم محافظت شده و در عین حال به هیچ ارز فیات متصل نباشد. این پروژه از RSR برای تضمین ارزش استیبل کوین ذخیره (RTokens) از طریق سهام استفاده می کند. سبدی از دارایی های توکن شده برای پشتوانه ارز استفاده می شود. همانطور که توسط تیم پروژه اعلام شده است، استقرار کامل پروتکل و راه اندازی شبکه اصلی آن در ماه اکتبر انجام خواهد شد. احتمالاً این اتفاق در 10 اکتبر رخ خواهد داد. این پلت فرم برنامه های غیرمتمرکز (dApps) را فعال می کند و امکان ایجاد RTokens را فراهم می کند. همانطور که می بینید، در حالی که منتظر راه اندازی شبکه اصلی هستیم، RSR طی 10 روز گذشته افزایش 85 درصدی را نشان داده است که یک رشد قوی و تهاجمی است و همچنین تقریباً بدون هیچ اصلاحی به منطقه مقاومت رسیده ایم. برای من این بدان معناست که این مقاومت دیر یا زود شکسته خواهد شد، اما اکنون انتظار اصلاحی از این سطح و انباشتگی را دارم، شاید بتوانیم زودتر از این مقاومت در پس زمینه خبری بشکنیم، اما به نظر من این شکست ممکن است نادرست باشد و پس از خبر اصلاح را نشان خواهیم داد. ما شاهد انباشت بسیار خوبی هستیم و سکه واقعاً بسیار جالب است، اما بازار نزولی

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید رزرو رایتز صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد رزرو رایتز بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال رزرو رایتز با قیمت 0 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی RSR، قیمت رزرو رایتز ، تحلیل رزرو رایتز و اخبار رزرو رایتز را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.