📈در آرامش شیبا اینو📉

📈در آرامش شیبا اینو📉
سیگنال ارز دیجیتال
خرید ارز دیجیتال از صرافی ایرانی
دوره جامع ارز دیجیتال
  • 01:06 1402-06-02
  • زمان مطالعه:1 دقیقه

SHIBUSDT SHIBUSD با سلام خدمت تاجران عزیز پس از از دست دادن سگ دوست داشتنی شیبا اینو، امیدوارم قیمت این توکن به سطح قبلی خود بازگردد من شخصا این سگ را خیلی دوست داشتم انتظار می رود در چند روز آینده، SHIBUSDT بین مناطق زرد تثبیت شود. اگر قیمت به زیر مناطق ذکر شده شکسته شود، قیمت به سطح 0.0000065 (احتمالاً قیمت در اینجا پشتیبانی می شود) و سپس 0.0000059 کاهش می یابد. ✌💥اگر از مطالب تحلیلی من راضی هستید، لطفا نظرات من را به اشتراک بگذارید💥✌ ✍🐱‍👤در غیر این صورت حتما نظراتتون رو کامنت کنید و نظرتون رو بهم بگید.🐱‍👤✍ 🤑🍾از همراهی شما سپاسگزاریم. امیدوارم با پیگیری تحلیل های من سود ببرید.🍾🤑

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید شیبا صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد شیبا بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال شیبا با قیمت 0 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی SHIB، قیمت شیبا ، تحلیل شیبا و اخبار شیبا را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.