RiskMastery's Breakout Coins - نسخه MANA/USDT

RiskMastery's Breakout Coins - نسخه MANA/USDT
سیگنال ارز دیجیتال
خرید ارز دیجیتال از صرافی ایرانی
دوره جامع ارز دیجیتال
  • 05:12 1402-12-13
  • زمان مطالعه:2 دقیقه

به نکات منفی RiskMastery خوش آمدید - سکه هایی با پتانسیل شکست. در این نسخه، ما MANAUSDT را بررسی خواهیم کرد ... من معتقدم این کد در نقطه ای از نوسانات بالقوه است. اگر قیمت بتواند بالای 0.6587 دلار بماند... پتانسیل صعودی ممکن است باز شود. اهداف صعودی کلیدی من عبارتند از: - 0.8106 دلار (محافظه کار) - 0.9981 دلار (متوسط) - 1.3057 دلار (تهاجمی) با این حال، اگر قیمت به زیر 0.5014 دلار سقوط کند ... پتانسیل ریسک نزولی ممکن است باز شود. (اهداف اصلی ریسک من - C، M، و A - همانطور که در نمودار ذکر شده است) لذت ببرید، و من مشتاقانه منتظر خدمات بیشتر در آینده هستم. اگر مایل به برقراری ارتباط هستید، با خیال راحت تماس بگیرید و در زیر نظر دهید. آقای آر ام | تسلط بر ریسک سلب مسئولیت: این پست فقط برای اهداف آموزشی در نظر گرفته شده است - اطلاعات و محتوای RiskMastery در دسترس عموم قرار نمی گیرد تا به هیچ شکل یا شکلی مشاوره مالی باشد. لطفاً قبل از اقدام به هر یک از اطلاعات مندرج در این پست، تحقیق خود را انجام دهید و از یک متخصص دارای مجوز مشاوره بخواهید. این پست یک درخواست یا توصیه برای خرید، فروش یا داشتن هر موقعیتی در هیچ ابزار مالی نیست. تمام معاملات نشان داده شده صرفاً اتفاقی برای آموزش آموزشی هستند که هدف RiskMastery ارائه می کند. شما تنها مسئول تصمیمات سرمایه گذاری و معاملاتی خود هستید که باید فقط بر اساس نظر، دانش و تجربه خودتان اتخاذ شود. شما نباید به هیچ یک از اطلاعات موجود در این سایت یا موجود در مطالب RiskMastery در هر وب سایت یا پلتفرمی اعتماد کنید. شما تنها ریسک هر تجارت یا سرمایه‌گذاری را که انتخاب می‌کنید به عهده می‌گیرید. RiskMastery و شرکت‌های وابسته در قبال ضررهای مالی یا سایر خسارات وارده به طور مستقیم یا غیرمستقیم، ناشی از استفاده، اتکا یا ارجاع شما به مطالب، محتوا و اطلاعات آموزشی RiskMastery، مسئولیتی در قبال شما ندارند. از درک و همکاری شما متشکریم - ما مشتاقانه منتظر همکاری با شما در آینده هستیم تا در مسیر باریک تجارت و موفقیت سرمایه گذاری حرکت کنیم.

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید دسنترالند صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد دسنترالند بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال دسنترالند با قیمت 1 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی MANA، قیمت دسنترالند ، تحلیل دسنترالند و اخبار دسنترالند را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.