SHIBINU برای Breakout آماده است 🔥🔥🔥

SHIBINU برای Breakout آماده است 🔥🔥🔥
  • 04:07 1401-07-10
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

پیش بینی قیمت SHIBINU(SHIB) 2022 کانال نزولی همچنین به عنوان کانال سقوط شناخته می شود. یک کانال نزولی توسط دو خط روند موازی تشکیل می شود. خط روند بالایی که به اوج ها می پیوندد و خط روند پایینی که به پایین ها می پیوندد به موازات پایین حرکت می کنند. این الگو مشخصه یک بازار نزولی است. در حال حاضر، SHIBINU(SHIB) در محدوده 0.0000126 دلار است. اگر این الگو ادامه یابد، قیمت SHIBINU (SHIB) ممکن است به سطوح مقاومت 0.00001378 دلار برسد، اگر روند معکوس شود، قیمت SHIBINU (SHIB) ممکن است تا 0.00001010 دلار کاهش یابد.

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید شیبا صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد شیبا بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال شیبا با قیمت 0 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی SHIB، قیمت شیبا ، تحلیل شیبا و اخبار شیبا را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.