THETA/USDT برای بازگشت به جنبش صعودی نیاز به استراحت داشت!

THETA/USDT برای بازگشت به جنبش صعودی نیاز به استراحت داشت!
سیگنال ارز دیجیتال
خرید ارز دیجیتال از صرافی ایرانی
دوره جامع ارز دیجیتال
  • 04:03 1403-03-04
  • زمان مطالعه:1 دقیقه

💎 بهشتیان، #تتا در واقع سکه ای است که ارزش نظارت دقیق را دارد. 💎 در حال حاضر، THETA در اطراف ناحیه 2.55 با مقاومت مواجه است. اگر THETA با موفقیت از خط روند نزولی با یک شمع سبز قوی خارج شود، نشانه حرکت صعودی خواهد بود. 💎 THETA به مدت سه روز متوالی ناحیه مقاومت را آزمایش می کند. اگر نتواند بالاتر از مقاومت بشکند و در عوض یک کندل رد نزولی تشکیل دهد، پیش از از سرگیری حرکت صعودی و تلاش برای شکست مجدد مقاومت، پتانسیل بازگشت به سمت منطقه تقاضا در 2.26 وجود دارد. 💎 با این حال، اگر THETA بتواند از مقاومت 2.55 بدون عقب نشینی برای آزمایش ناحیه تقاضا عبور کند، می تواند نشان دهنده یک احساسات صعودی قوی باشد که به طور بالقوه منجر به حرکت صعودی بیشتر به سمت منطقه مقاومت قوی هدف ما می شود. 💎 در صورتی که THETA به زیر سطح حمایت اصلی برسد که با بستن شمع روزانه در زیر آن تایید می شود، بی اعتباری صعودی به وقوع می پیوندد. در چنین سناریویی، احتمال زیادی وجود دارد که قیمت به سیر نزولی خود ادامه دهد و احتمالاً افت بیشتری را تجربه کند. MyCryptoParadise موفقیت را احساس کنید🌴

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید تتا صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد تتا بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال تتا با قیمت 1 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی THETA، قیمت تتا ، تحلیل تتا و اخبار تتا را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.