تزوس

تزوس
  • 06:12 1401-12-18
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

امروز دومین روز سخنرانی رئیس FRS، آقای جروم پاول است. همه معامله گران مشتاقانه منتظر پایان آن هستند، زیرا به احتمال زیاد سرنوشت آینده بازارهای مالی را رقم خواهد زد. در طی سخنرانی دیروز، بیت کوین در طول ساعت نوسانات بیشتری را نشان داد. اما با قیمت افتتاحیه ساعت بسته شد. در مورد آلتکوین ها، پس از تخلیه آنها اصلاحات عمیق تری نسبت به بیت کوین انجام دادند. ارز دیجیتال تزوس یکی از معاملات من است که در ابتدای سال جاری افتتاح کردم و هنوز سودی ثابت نکرده ام. اگرچه نتایج فراتر از همه انتظارات بود. من همچنان خوشبین هستم و فکر می کنم که پس از سخنرانی امروز، بیت کوین به رشد خود ادامه خواهد داد و آلت کوین ها را با خود خواهد کشید. من قصد دارم زمانی که بیت کوین به 30000 دلار رسید، موقعیت های خود را ببندم. نمودار نشان می دهد که چگونه تزوس یک کانال واگرا را تشکیل داد. اکنون به سطح پایین این کانال نزدیک شده ایم. و به احتمال زیاد پس از بیت کوین یک چرخش خواهیم داشت و بالا می رویم.

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید تزوس صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد تزوس بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال تزوس با قیمت 1 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی XTZ، قیمت تزوس ، تحلیل تزوس و اخبار تزوس را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.