دو سناریو ممکن برای شیبا اینو وجود دارد

دو سناریو ممکن برای شیبا اینو وجود دارد
  • 01:05 1402-05-30
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

سناریوی شماره 1: در این سناریو، بیت کوین و ارزهای دیجیتال به خوبی کار می کنند و شیبا اینو به فعالیت مثبت خود در زیر پوست ادامه می دهد و مقاومت 0.00001055 را می شکند و به مقاومت بعدی می رود. سناریوی شماره 2: بیت کوین و ارزهای دیجیتال پیشرفت مثبت خود را معکوس خواهند کرد و فروشندگان رمزنگاری Shiba Inu به نسبت افزایش خواهند یافت و سپس به پشتیبانی 0.00000832 نزدیک خواهند شد. همانطور که می بینید، اندیکاتورهای Sar و MACD در حال حاضر روند صعودی ضعیفی را نشان می دهند، بنابراین قیمت احتمالا تا محدوده 0.00001055 افزایش خواهد یافت.

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید شیبا صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد شیبا بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال شیبا با قیمت 0 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی SHIB، قیمت شیبا ، تحلیل شیبا و اخبار شیبا را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.