UNUS SED LEO (LEO) - 19 اوت

UNUS SED LEO (LEO) - 19 اوت
  • 11:06 1401-06-28
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

سلام؟ تاجران عزیز، از آشنایی با شما خوشحالم."لایک"برای من نیروی بزرگی است. با"دنبال کردن"همیشه می توانید اطلاعات جدید را به سرعت دریافت کنید. ممنون که همیشه از من حمایت می کنید. ------------------------------------------------ ----- خواهیم دید که آیا می توانیم به بالای نقطه بحرانی 1.3389 صعود کنیم. اگر از خط روند صعودی (1) سقوط کنید، فکر می کنم برای حفظ سود و زیان باید معامله کنید. اگر از خط روند صعودی (2) سقوط کند، یک توقف ضرر کوتاه مدت است. ------------------------------------------------ ------------------------------------------ ** نقاط پشتیبانی، مقاومت و مخفف را بررسی کنید. ** حمایت یا مقاومت بر اساس قیمت بسته شدن نمودار 1 بعدی است. ** تمام توضیحات فقط برای مرجع است و سود یا زیان سرمایه گذاری را تضمین نمی کند. توضیح اختصارات نمایش داده شده در نمودار R: نقطه یا بخش مقاومتی که برای حفظ سود نیاز به پاسخ دارد S-L: نقطه یا بخش Stop-Loss S: یک نقطه یا بخش است که می توان برای ایجاد سود به عنوان یک نقطه یا بخش پشتیبانی خرید (می توان گفت توقف ضرر کوتاه مدت نقطه ای است که می توان سود و زیان را حفظ کرد یا از طریق معاملات اقساطی وارد شد. شما باید از منظر سرمایه گذاری کوتاه مدت معامله کنید.)

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید لئو صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد لئو بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال لئو با قیمت 3 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی LEO، قیمت لئو ، تحلیل لئو و اخبار لئو را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.