USDD TRONX پایدار | سکه غیرمتمرکز USD، ممکن است؟

USDD TRONX پایدار | سکه غیرمتمرکز USD، ممکن است؟
  • 06:06 1401-06-29
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

سلام به همگی، اول از همه، من نه یک متخصص رمزنگاری هستم و نه یک محقق بنیادی، تجزیه و تحلیل من بر اساس نمودارهای فنی و اقدامات قیمت است. ثانیاً، USDD Tronx به مدت یک هفته به دلار دلار آمریکا می‌لغزد، که به این معنی است که قیمت اکنون در حال حرکت است. (قانون اول نیوتن، هنگامی که یک جسم در حرکت است، به حرکت خود ادامه می دهد ... !!!) ثالثاً، تاکنون اقدامات قیمت نشان می دهد که سیگنال ضعیف برگشت + کندل ماهانه در BTC به زودی در 10 روز آینده بسته می شود. احتمال من این است که ممکن است شاهد کاهش بیشتر USDD و همچنین قیمت TRONX باشیم (70٪ این اتفاق خواهد افتاد)، با این حال، آیا به اندازه Moon 1 یا 2 آسیب دیده است؟ لطفا نظر خود را در زیر بگذارید. ساختار: PA باید در اسرع وقت در این ماه ژوئن در بالای R2 و R1 با حداقل یک بدنه سبز رنگ"شمع سه بعدی"بالای خط R2 بسته شود تا"فشرده کوتاه"ایجاد شود. اگر نه، خب Less is more، نمودار همه چیزهایی را که ممکن است در چند روز آینده ببینید را به شما می گوید. به سلامتی و لطفا در نظر داشته باشید که در سمت امن بمانید. ممنون از اشتراک گذاری و نظرات شما

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید USDD صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد USDD بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال USDD با قیمت 1 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی USDD، قیمت USDD ، تحلیل USDD و اخبار USDD را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.