VET

VET
  • 04:07 1401-07-24
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

سلام VET به داخل کانال برمی گردد و خط مقاومت را مجدداً آزمایش می کند همچنین، به زیر قسمت پشتیبانی بروید و دوباره آن را آزمایش کنید. 4 ساعت از 61 Fibo رد شد که با خط روند مقاومت (خط کانال) منطبق است اما این احتمال نیز وجود دارد که شمع هفتگی بالای کانال بسته شود. (در این مورد، VET می تواند به افزایش خود ادامه دهد.) فراموش نکنید که ریسک خود را مدیریت کنید. موفق باشید

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید وی چین صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد وی چین بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال وی چین با قیمت 0 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی VET، قیمت وی چین ، تحلیل وی چین و اخبار وی چین را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.