VET

VET
  • 04:07 1401-07-24
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

سلام با وجود بازگشت VET به کانال و ما شاهد شمع نزولی قدرتمند 2 روز پیش بودیم، در سطح کلید 0.057 متوقف شد و شمع دیروز به عنوان پینبار صعودی زیبا که مصادف با 61 FIBO آخرین نوسان 0.044-0.087 بود بسته شد. سطوح کلیدی در مقایسه با خطوط روند و کانال ها مهم ترین سطوح تحلیل هستند زیرا خطوط روند ذهنی هستند و مطلق نیستند. ما سناریو مشابهی را در BTC و ETH می بینیم. بیایید ببینیم آیا VET می تواند مقاومت کانال را در 0.062 بشکند و یک کندل روزانه بالای آن ببندد یا خیر. مقاومت بعدی 0.07 است. ریسک خود را مدیریت کنید! موفق باشید،

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید وی چین صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد وی چین بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال وی چین با قیمت 0 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی VET، قیمت وی چین ، تحلیل وی چین و اخبار وی چین را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.