VET 4 ساعت

VET 4 ساعت
  • 02:03 1402-03-15
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

VET در نمودار 4h (منطقه سفید) پشتیبانی پیدا کرده است. اگر در تایم فریم 4 ساعت بالای شمع های محلی بشکند، وارد خواهم شد. این مرحله تثبیت کوچک نیز ممکن است برای مدتی ادامه یابد، اما حمایت واضح است. من صبورانه منتظر لحظه مناسب هستم تا حرکتی متناسب با بازار داشته باشم. اهداف احتمالی (مناطق قرمز) روی نمودار دیده می شوند. + SL کوچک + پشتیبانی را پاک کنید + RSI صعودی 4 ساعت

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید وی چین صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد وی چین بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال وی چین با قیمت 0 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی VET، قیمت وی چین ، تحلیل وی چین و اخبار وی چین را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.