VET - تجزیه و تحلیل

VET - تجزیه و تحلیل
  • 04:07 1401-07-18
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

طی هفته گذشته انتظار می‌رفت که VET تا محدوده مقاومتی 0.0235-0.024 دلار افزایش یابد و پس از تشکیل الگوی دو سقفی در این منطقه، واکنش منفی نشان داد. ما هنوز هم می توانیم قیمت را در کانال نزولی در نظر بگیریم. زیرا محدوده مقاومت نشان داده شده در نمودار تقلبی شکسته شده بود. اما تا زمانی که محدوده پشتیبانی 0.022 تا 0.0225 دلار حفظ شود، می‌توان انتظار داشت که قیمت از کانال نزولی خارج شود. اما اگر قیمت این بار با واکنش منفی به این ناحیه مقاومتی برخورد کند، کاهش قیمت می‌تواند تا ناحیه حمایت ماهانه 0.020 دلار ادامه یابد. برای افزایش روند در بازه زمانی 4 ساعته، شکستن این محدوده مقاومت برای ادامه روند ضروری است. در اندیکاتور RSI، می توانید یک کانال صعودی باریک در نظر بگیرید. تا زمانی که پایین کانال حفظ شود، می توان انتظار حرکت صعودی را داشت.

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید وی چین صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد وی چین بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال وی چین با قیمت 0 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی VET، قیمت وی چین ، تحلیل وی چین و اخبار وی چین را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.