$VET آماده تنظیم ATH جدید

$VET آماده تنظیم ATH جدید
  • 04:07 1401-07-06
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

این ممکن است یکی از بهترین مجموعه‌های موجود در حال حاضر باشد و من هنوز نشنیده‌ام که افراد زیادی در مورد آن صحبت کنند. $VET شروع شد و هفته گذشته به بالاترین حد خود رسید. قیمت طی چند روز گذشته کاهش یافته است و در 4 ساعت یک گوه نزولی صعودی تشکیل داده است. ما بالاترین رکورد قبلی را از فوریه مجدداً آزمایش کردیم و به نظر می رسد که مقاومت را به حمایت تبدیل می کنیم. اگر بالاتر از این خط نگه داریم و از گوه خارج شویم، می توانیم دستاوردهای جدی را ببینیم. من محدوده 0.087 دلار را هدف قرار داده ام. نظر: ما یک شکست احتمالی داریم.

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید وی چین صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد وی چین بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال وی چین با قیمت 0 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی VET، قیمت وی چین ، تحلیل وی چین و اخبار وی چین را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.