الگوی گوه سقوط VeChain VET

الگوی گوه سقوط VeChain VET
  • 02:04 1402-04-01
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

Vechain (VET) در حال حاضر خود را در انتهای یک الگوی گوه در حال سقوط می بیند که به طور بالقوه می تواند نشان دهنده یک معکوس صعودی در آینده نزدیک باشد. این الگوی فنی نشان می دهد که فشار فروش به تدریج کاهش یافته است، در حالی که خریداران ممکن است دوباره کنترل را به دست آورند. با در نظر گرفتن این الگوی نمودار، احتمال بازگشت فنی برای Vechain با قیمت هدف بالقوه 0.022 دلار وجود دارد. مشتاقانه منتظر خواندن نظر شما در مورد آن هستم!

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید وی چین صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد وی چین بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال وی چین با قیمت 0 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی VET، قیمت وی چین ، تحلیل وی چین و اخبار وی چین را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.