VET در موقعیت خرید خوب

VET در موقعیت خرید خوب
  • 04:07 1401-07-22
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

قیمت های VET اکنون نزدیک به ATL است و به تازگی منطقه تقاضا را لمس کرده است. CMF در حال افزایش است و در آستانه عبور از صفر از مقادیر منفی است. این بدان معناست که فشار خرید در حال بازگشت است. اخبار اساسی همچنین از افزایش قیمت ها پشتیبانی می کند: VeChain با استخدام بیش از 100 توسعه دهنده در اروپا در حال گسترش است. بیایید صبور باشیم و منتظر بمانیم تا VET شروع به کار کند.

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید وی چین صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد وی چین بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال وی چین با قیمت 0 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی VET، قیمت وی چین ، تحلیل وی چین و اخبار وی چین را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.