VeChain با درخواست (هدف آسان 27٪ و بیشتر | 80٪ +)

VeChain با درخواست (هدف آسان 27٪ و بیشتر | 80٪ +)
  • 05:09 1401-09-13
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

در اینجا ما VeChain (VETUSDT) را داریم اما این بار نگاهی دقیق تر نسبت به تحلیل قبلی داریم. همانطور که بیشتر بازار ارزهای دیجیتال نشان می دهد، سیگنال های اولیه بهبودی داریم. ما الگوی 3 قطره یا Inverse Head & Shoulders و همچنین حجم پایین تر و پایین تر داریم که همه نشان دهنده از دست دادن قدرت خرس ها است. با از دست دادن قدرت خرس ها، گاوها می توانند وارد بازی شوند. هدف آسان در حدود 25-28٪ در محدوده بین 0.618 Fib تعیین می شود. و MA200. بین 0.02400 - 0.02500. بسته به اینکه این حرکت صعودی آینده چگونه توسعه یابد، اهداف بالاتر ممکن است. من 80% + در حدود 0.3531 را نیز قابل دسترسی می بینم. من امیدوارم که کمک کند و از حمایت شما سپاسگزارم، قابل قدردانی است. Namaste.

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید وی چین صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد وی چین بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال وی چین با قیمت 0 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی VET، قیمت وی چین ، تحلیل وی چین و اخبار وی چین را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.