XTZ منتظر گاوها باشید ↗️ تحلیل #18/50

XTZ منتظر گاوها باشید ↗️ تحلیل #18/50
  • 06:12 1401-12-23
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

سلام TradingView Family/همکاران معامله گران. این ریچارد است که با نام theSignalyst نیز شناخته می شود. در DAILY: نمودار سمت چپ XTZ به طور کلی نزولی است، با این حال ما در حال نزدیک شدن به یک پشتیبانی قوی و دور شماره 1.0 هستیم، بنابراین ما به دنبال تنظیمات خرید در بازه های زمانی پایین تر خواهیم بود. در H4: نمودار سمت راست XTZ از دیدگاه کوتاه مدت نزولی است و در زیر خط روند قرمز معامله می شود. 🏹 ماشه=> برای اینکه گاوها غلبه کنند، ما به یک اوج جدید نیاز داریم تا شکل بگیرد و سپس یک شکست در بالای خط روند قرمز بالا و منطقه قرمز. در همین حال، تا زمانی که خرید فعال نشود، XTZ همچنان می‌تواند تا منطقه پشتیبانی 0.95 - 1.0 کمتر معامله کند. 📚 همیشه برنامه معاملاتی خود را در زمینه ورود، مدیریت ریسک و مدیریت تجارت دنبال کنید. موفق باشید! همه استراتژی ها خوب هستند. اگر به درستی مدیریت شود! ~ثروتمند

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید تزوس صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد تزوس بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال تزوس با قیمت 1 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی XTZ، قیمت تزوس ، تحلیل تزوس و اخبار تزوس را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.