XTZUSDT

XTZUSDT
  • 06:12 1401-12-23
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

XTZ به شدت مثلث تجمع و MM200 را شکسته است و اکنون لبه بالایی کانال کلتنر را در 1.147 تعقیب می کند. Tezos یک بلاک چین مستقل لایه 1 (L1) است، به این معنی که به طور مستقل اجرا می شود. یکی از مزایای اصلی تزوس، حاکمیت زنجیره ای است. این بدان معنی است که پروتکل اصلی را می توان از طریق یک فرآیند دموکراتیک، یکپارچه در خود کد بلاک چین به روز کرد. حاکمیت زنجیره‌ای امکان به‌روزرسانی‌های منظم و بدون چنگال را بدون نیاز به اجماع و سیاست‌های پیچیده فراهم می‌کند. پس از تزریق یک پروپوزال، رای گیری روی زنجیره انجام می شود و هر کسی که XTZ را دارد، قدرت رای دارد. پس از اکثریت آرا، پروتکل به طور خودکار به روز رسانی را بدون دخالت شخص ثالث پیاده سازی می کند. حمایت و مقاومت را در 8H دنبال کنید S: 1,038/0,945 R: 1147/1205

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید تزوس صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد تزوس بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال تزوس با قیمت 1 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی XTZ، قیمت تزوس ، تحلیل تزوس و اخبار تزوس را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.