ایده و تحلیل XTZUSDT

ایده و تحلیل XTZUSDT
  • 06:12 1401-12-26
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

سلام تاجران عزیز! SMA 200 روزه به خط حمایتی برای روند صعودی تبدیل شده است و کانال اصلی صعودی همچنان معتبر است. پس از عبور قیمت از خط روند کوتاه مدت و نزولی (کانال روند جزئی)، قیمت به سمت نقطه محوری روزانه حرکت صعودی می کند. ✅ ✅ هشدار ریسک، سلب مسئولیت: موارد فوق یک قضاوت و تحلیل شخصی بازار بر اساس اطلاعات منتشر شده و داده های نمودار تاریخی در نمای معاملاتی است. و فقط برخی از این تحلیل ها معاملات واقعی من هستند. امیدوارم معامله گران در نظر بگیرند که من مسئول تصمیمات معاملات و سرمایه گذاری شما نیستم.

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید تزوس صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد تزوس بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال تزوس با قیمت 1 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی XTZ، قیمت تزوس ، تحلیل تزوس و اخبار تزوس را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.