XTZUSDT نقدینگی می خواهد؟

XTZUSDT نقدینگی می خواهد؟
  • 04:01 1402-01-09
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

XTZUSDT یک جفت ارز دیجیتال است که اخیراً از ناحیه 1.450 رد شده است که یک سطح مقاومت روزانه قابل توجه است. در نتیجه، قیمت XTZUSDT کاهش یافته است و در حال حاضر در حال آزمایش سطح پشتیبانی 4 ساعته در منطقه 1.080 است، جایی که قبلاً یک الگوی کف دوگانه ایجاد کرده بود. اگر سطح حمایت فعلی نتواند حفظ شود، به طور بالقوه می تواند منجر به فشار نزولی بیشتر بر قیمت XTZUSDT شود. در چنین سناریویی، معامله گران ممکن است باز کردن پوزیشن های فروش و هدف قرار دادن منطقه 1 دلاری را که یک منطقه نقدینگی کلیدی و منطقه تقاضا برای بازار است، در نظر بگیرند. این به این دلیل است که بر اساس تحلیل بازار، قیمت به طور بالقوه می تواند به این سطح برسد، قبل از اینکه یک انگیزه صعودی جدید رخ دهد. با توجه به استراتژی پلانکتون، ما می توانیم یک نظم خوب تنظیم کنیم ––––– یادت باشه. 🟣 ساختار بنفش -> ساختار ماهانه . 🔴 ساختار قرمز -> ساختار هفتگی. 🔵 ساختار آبی -> ساختار روزانه. ساختار زرد -> ساختار 4 ساعت. ⚫️ ساختار سیاه -> <=ساختار 1h. ––––– میگو را دنبال کنید🦐

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید تزوس صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد تزوس بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال تزوس با قیمت 1 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی XTZ، قیمت تزوس ، تحلیل تزوس و اخبار تزوس را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.