آیا بیت کوین می تواند کانال موازی را به سمت بالا بشکند 📖🚀

آیا بیت کوین می تواند کانال موازی را به سمت بالا بشکند 📖🚀
  • 04:11 1401-11-06
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

سلام 🐋 بر اساس نمودار قیمت نزدیک به ناحیه مقاومت کانال است و خروج از کانال موازی کامل شده است و انتظار داشتیم تست مجدد تکمیل شود ✔️ اگر قیمت منطقه حمایت را به سمت نزول نمی شکند و فقط تست مجدد را کامل کنید، ما شاهد افزایش بیشتر خواهیم بود، حداقل به خط روند بالای خود 💣🚀 در غیر این صورت ما می توانیم اصلاحات بیشتری را برای سطح پشتیبانی پایین تر ببینیم ❌🧨 👌 توجه: به قیمت روی نمودار میانبر (واقع در بالای نمودار اصلی با رنگ مشکی) توجه کنید 📖💡 لطفاً نظر خود را به اشتراک بگذارید، آن را در نظرات زیر بنویسید، با تشکر 🐋

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید بیت کوین صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد بیت کوین بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال بیت کوین با قیمت 23,388 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی BTC، قیمت بیت کوین ، تحلیل بیت کوین و اخبار بیت کوین را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.