لونا

لونا
سیگنال ارز دیجیتال
خرید ارز دیجیتال از صرافی ایرانی
دوره جامع ارز دیجیتال
  • 08:06 1401-06-29
  • زمان مطالعه:1 دقیقه

سلام بچه ها این ایده من 💡درباره لونا دیدن ناحیه حجم قوی خوب است.... جایی که مقدار زیادی قرارداد انباشته شده است.. من فکر می کنم که خریداران این منطقه از این موقعیت طولانی دفاع خواهند کرد. و زمانی که قیمت به این منطقه بازگردد، خریداران قوی دوباره بازار را بالا می برند. UPTREND + پشتیبانی از گذشته + منطقه حجم قوی دلیل اصلی من برای این تجارت طولانی است.. اگر کار من را دوست دارید لطفا به اشتراک بگذارید و دنبال کنید با تشکر تاجر لاک پشت 🐢

امیدواریم از تحلیلی که تهیه شده نهایت استفاده را برده باشید. میدانید که برای خرید ترا صرافی های مختلفی وجود دارد. بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای این امر صرافی اینانس است که در کمتر از 5 دقیقه ارز را برای شما ارسال میکند. این صرافی مورد تایید ارزسنج است و میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید. برای خرید این ارز میتوانید اینجا کلیک کنید علاوه بر این مورد اینانس با 700 نوع ارز دیجیتال یکی از پر تنوع ترین صرافی های ایرانی است.

در مورد ترا بیشتر بدانید

اطلاعات ارز دیجیتال ترا با قیمت 2 دلار بصورت لحظه ای در مجموعه ارزسنج بروز شده و شما میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی LUNA، قیمت ترا ، تحلیل ترا و اخبار ترا را پایش نموده و در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید.